Narzędzia osobiste

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start Aktualności  > Archiwum  > Kwartał IV   > Kolejne seminarium z cyklu: „SOLIDny EXpert radzi: Ochrona danych. Jak zabezpieczyć i kontrolować przepływ informacji”

Kolejne seminarium z cyklu: „SOLIDny EXpert radzi: Ochrona danych. Jak zabezpieczyć i kontrolować przepływ informacji”

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym bezpłatnym Seminarium z cyklu SOLIDny EXpert™ radzi, zatytułowanym: "Ochrona danych. Jak zabezpieczyć i kontrolować przepływ informacji " organizowanym przez SOLIDEX.

Termin: Środa, 09.11.2011r. g. 09:30 – 16:15

Miejsce: Centrum Kompetencyjno – Szkoleniowe, Złote Tarasy w Warszawie

Kiedy brak jest odpowiedniej ochrony danych, organizacja narażona jest na utratę reputacji lub poważne straty finansowe. Przypadkowa utrata danych lub ich celowe wyprowadzenie z organizacji może mieć miejsce w dowolnym kanale przepływu informacji (np.: e-mail, usb, wydruk). Rozwiązania z zakresu Data Loss Prevention (DLP) pozwalają się przed tym chronić, dając możliwość zabezpieczenia i kontrolowania przepływu informacji.

W czasie najbliższego spotkania z cyklu SOLIDny EXpert™ radzi  przedstawione zostaną systemy ochrony danych z zakresu DLP różnych producentów oraz rozwiązania pozwalające zabezpieczyć urządzenia mobilne.

Szczegółowa agenda dostępna na stronie:

http://www.solidex.com.pl/oferta/seminaria/seminaria-2011/Ochrona-danych
Akcje Dokumentu