Narzędzia osobiste

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start Firma   > Tęczowy Biurowiec
   

Tęczowy Biurowiec

Tęczowy Biurowiec oddany do użytkowania na przełomie lat 2002 i 2003 mieści się przy ulicy Juliusza Lea 124, zaledwie dwa kilometry od krakowskiego Rynku Głównego, w sąsiedztwie miasteczka studenckiego.

Okazały budynek o powierzchni ponad 4500 m2 powstały na zlecenie SOLIDEX, według projektu znanego krakowskiego architekta doktora Romualda Loeglera, z przeznaczeniem na siedzibę Firmy.

Nowoczesną pięciokondygnacyjną konstrukcję osłania wykonana ze szkła i aluminium elewacja. Tęczowy charakter nadają kolorowe przysłony słoneczne, a duże przeszklenia zapewniają maksymalne doświetlenie. Kształt oraz niepowtarzalna kolorystyka budynku powodują, że odbiega on od typowych, jednostajnych biurowych brył. Budynek posiada ogromny taras znajdujący się na trzecim piętrze, z którego rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki.

Zgodnie z intencją Inwestora, dla maksymalnego zachowania istniejącej zieleni, bryłę budynku wpasowano w otaczające wysokie drzewa. Tęczowy Biurowiec został skonstruowany, aby umożliwić prowadzenie przedsiębiorstwa i realizację projektów w warunkach zapewniających najwyższy komfort pracy w wyjątkowym otoczeniu.

Tęczowy Biurowiec - galeria:


Akcje Dokumentu