Narzędzia osobiste

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start Firma   > Kompetencje   > Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty

Wysoki poziom kompetencji SOLIDEX, liczne sukcesy w projektowaniu, sprzedaży i utrzymaniu produktów naszych Partnerów oraz rozległe kwalifikacje kadry inżynierskiej zostały potwierdzone przez liczne certyfikaty oraz autoryzacje.

Cisco Systems Partner - Gold Certified

Z przyjemnością informujemy, że z końcem roku 2017  Solidex S.A. kolejny raz  pomyślnie przeszedł proces recertyfikacji i utrzymał status Złotego Certyfikowanego Partnera Cisco Systems (Gold Certified Partner). Utrzymanie obecnego statusu partnerskiego to m. in. zasługa naszych Inżynierów, którzy pomyślnie zdobyli wymagane certyfikacje takie jak Cisco Business Value Practitioner Specialist czy Cisco Certified Internetworking Expert.

Cisco Systems Partner - Gold Certified

W 2011 roku SOLIDEX już po raz trzynasty przeszedł pomyślnie proces recertyfikacji i utrzymał status Złotego Certyfikowanego Partnera Cisco Systems (Gold Certified Partner). Uzyskana w 1998 roku certyfikacja to jednoznaczna rekomendacja, która daje Klientom gwarancję, iż partner posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie i potencjał do skutecznej realizacji dowolnej skali przedsięwzięć teleinformatycznych w oparciu o rozwiązania na najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Potencjał partnera badany jest pod kątem zarówno posiadanego sprzętu i wyposażenia, jak też skuteczności działania wdrożonych procedur eskalacji i rozwiązywania problemów Klientów. Niezwykle istotną częścią weryfikacji umiejętności certyfikowanego partnera  jest wielowymiarowe, cykliczne badanie satysfakcji Klientów z poziomu świadczonych im usług.

Check Point Platinum Partner

W 2003 roku SOLIDEX, jako pierwsza firma w Polsce, uzyskał status Premier Partner Value Added Solutions Provider (VASP). To wyróżnienie wynikało z udokumentowanych sukcesów w sprzedaży i wdrażania rozwiązań Check Point związanych z bezpieczeństwem systemów oraz sieci. Od 12 maja 2005 roku SOLIDEX posiada najwyższy status partnerski Check Point Platinum Partner, który gwarantuje profesjonalizm świadczonych usług. 

Uzupełnieniem certyfikacji jest specjalizacja Collaborative Certified Support Provider. Potwierdza ona, że inżynierowie SOLIDEX zostali przeszkoleni do udzielania wsparcia serwisowego bezpośrednio do końcowych użytkowników.

EMC Velocity Affiliate Partner

W 2011 roku SOLIDEX stał się oficjalnym partnerem firmy EMC. Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem wysokich kompetencji SOLIDEX w zakresie sprzedaży rozwiązań EMC światowego lidera na rynku usług i rozwiązań z dziedziny zarządzania i przechowywania informacji.

F5 Gold Partner

Najwyższy poziom partnerski – nadany SOLIDEX na początku 2011 roku - jest wyróżnieniem przyznawanym firmom, które mogą pochwalić się wykwalifikowaną kadrą handlową oraz inżynierską, stabilnością finansową oraz wysokim poziomem sprzedaży rozwiązań firmy F5. Certyfikat jest gwarantem profesjonalnego wsparcia technicznego oferowanego Klientom posiadającym produkty F5, m.in. związane z optymalizacją wydajności i obciążenia aplikacji oraz sieci.

Fortinet Gold Partner

Posiadany od 2008 roku tytuł Fortinet Gold Partner potwierdza zaangażowanie SOLIDEX w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań zabezpieczających sieci, wychodzących na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Złoci Partnerzy to sprawdzeni eksperci zapewniający maksymalną satysfakcję Klienta oraz wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

HP Preferred Partner

Uzyskany w 2009 roku certyfikat jest dowodem bardzo dobrej współpracy z firmą Hewlett-Packard, uznanym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań teleinformatycznych. SOLIDEX jako akredytowany specjalista HP ds. integracji (AIP) może pochwalić się bogatym doświadczeniem w integrowaniu platform, systemów operacyjnych, pamięci masowej i aplikacji, które umożliwia projektowanie, serwisowanie oraz integrowanie rozwiązań sieciowych klasy korporacyjnej zgodnie z wymaganiami Klienta. Uzupełnieniem jest akredytacja dot. sprzedaży (ASP) przyznawana tym firmom, które potrafią dostosować rozwiązania HP do indywidualnych wymagań oraz możliwości swoich Klientów.

Hitachi Data Systems TrueNorth Associate Partner

Uzyskany status partnerski potwierdza wysokie kwalifikacje kadry inżynierskiej SOLIDEX w zakresie planowania, wdrażania oraz świadczenia usług wsparcia dla rozwiązań oferowanych przez HDS. Jest również gwarantem nieustannej dbałości o satysfakcję Klientów.

Jego uzupełnieniem jest Hitachi Data Systems Authorized Service Provider, certyfikat w dziedzinie usług, przyznawany firmom, których poziom wsparcia technicznego i serwisu produktów HDS jest na bardzo wysokim poziomie.

IBM Business Partner

Uzyskany w 2008 roku status jest dowodem zaangażowania firmy SOLIDEX w sprzedaż rozwiązań IBM, jak również wskazuje na wysokie kwalifikacje kadry inżynierskiej w dziedzinie instalacji, projektowania i świadczenia usług wsparcia dla produktów IBM.

Juniper Networks J-Partner Elite

J-Partner Elite to najwyższy poziom autoryzacji przyznawany partnerom oferującym pełen zakres rozwiązań firmy Juniper. Aby go uzyskać SOLIDEX spełnił szereg wymagań dotyczących m.in.: liczby certyfikowanych inżynierów, inżynierów wsparcia sprzedaży oraz liczby handlowców. Przyznany tytuł jest potwierdzeniem profesjonalizmu oraz zaangażowania w promowanie rozwiązań firmy Juniper.

McAfee Premier Partner

Najwyższy poziom partnerski jest wyróżnieniem przyznanym w uznaniu wysokich kompetencji inżynierów i handlowców firmy SOLIDEX oraz ich pełnego zaangażowania w dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji. Ponadto jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych usług oraz nieustannej dbałości o podtrzymywanie jak najlepszych relacji z Klientami.

Microsens Advanced Solution Partner

Certyfikat potwierdza wieloletnie doświadczenie SOLIDEX we wdrażaniu projektowanych przez Microsens rozwiązań sieciowych z obszaru optycznej transmisji danych. Gwarantuje również Klientom kompetentne wsparcie techniczne i profesjonalne usługi serwisowe.

Microsoft Gold Communications Competency

Uzyskana przez SOLIDEX kompetencja jest przyzwana partnerom mogącym wykazać się doświadczeniem w zakresie dostarczania technologii Unified Communications (m.in. Microsoft Lync), wysokimi kwalifikacjami kadry inżynierskiej oraz nieustanną dbałością o wzmacnianie relacji biznesowych z Klientami.

NetApp Silver Partner 

Certyfikat stanowi potwierdzenie wybitnych umiejętności kadry inżynierskiej SOLIDEX oraz dowodzi licznych sukcesów w projektowaniu, sprzedaży i utrzymaniu systemów pamięci masowej w oparciu o rozwiązania potentata branży, jakim jest firma Network Appliance.

Jego wzmocnieniem jest posiadany przez SOLIDEX status NetApp Authorized Support Partner, umożliwiający świadczenie wsparcia serwisowego na najwyższym poziomie.

Oracle Gold Partner

Tytuł potwierdza wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie inżynierów SOLIDEX, które gwarantują najwyższą jakość usług przy dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań sprzętowych związanych z przetwarzaniem i przechowywaniem danych. Dzięki statusowi Złotego Partnera portfolio produktów firmy Oracle w ofercie SOLIDEX zostało w znaczący sposób poszerzone.

RSA Affiliate Elite

Certyfikat wyróżnia partnerów, którzy zapewniają szeroką gamę usług związanych z instalacją, sprzedażą oraz utrzymaniem rozwiązań firmy RSA. Otrzymany przez SOLIDEX tytuł partnerski jest dowodem rozległej wiedzy SOLIDnych Inżynierów na temat rozwiązań RSA.

Dodatkowym wzmocnieniem certyfikatu jest specjalizacja RSA SecurCare Provider. Dla Klientów SOLIDEX stanowi ona gwarancję świadczenia usług wsparcia serwisowego dla tych rozwiązań na najwyższym poziomie.

Sourcefire

SOLIDEX uzyskał tytuł Złotego Partnera firmy Sourcefire specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem informacji. Nawiązanie współpracy z Sourcefire pozwoli na poszerzenie oferty SOLIDEX o najnowsze systemy z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Symantec Registered Partner

Uzyskany status partnerski pozwala poszerzyć ofertę SOLIDEX o rozwiązania do wykonywania kopii zapasowych, klastrowania, optymalizacji aplikacji oraz zarządzania systemami do przechowywania danych.

Tufin Gold Partner

Certyfikat jest świadectwem wysokich kwalifikacji inżynierów SOLIDEX w zakresie projektowania, wdrażania oraz utrzymania dedykowanych rozwiązań zarządzania bezpieczeństwem.

VMware Enterprise Partner

Status partnerski VMware Enterprise Partner został przyznany firmie SOLIDEX w uznaniu dużego zaangażowania we wdrażanie oraz sprzedaż technologii związanych z wirtualizacją.

Websense Platinum Partner

Websense jest globalnym liderem na rynku na rynku web filteringu, DLP i bezpieczeństwa poczty elektronicznej oraz głównym dostawcą tego typu oprogramowania. Certyfikatem Websense Platinum Partner wyróżniane są te firmy, które wykażą się w zakresie oferowania i serwisowania rozwiązań tego partnera oraz dbałością o zadowolenie Klientów.

Akcje Dokumentu