Narzędzia osobiste

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start Firma   > Grupa SOLIDEX   > Dlaczego SOLIDEX

Dlaczego SOLIDEX

Po pierwsze: SOLIDność

"SOLIDność w każdym działaniu"- to krótkie określenie filozofii, jaką kierujemy się na każdym etapie realizowanych przez nas przedsięwzięć. Przez wszystkie lata obecności na rynku systematycznie i konsekwentnie doskonalimy sposób działania tak, by  poziom jakości dostarczanych przez nas produktów i usług spełnił oczekiwania, naszych niezwykle wymagających, Klientów.

Obiektywnie weryfikuje te starania certyfikat ISO 9001 posiadany przez nas od 2002, roku obejmujący swoim zakresem następujące aspekty działalności SOLIDEX:

  • projektowanie, profesjonalne doradztwo, wdrażanie i serwis oraz wsparcie techniczne systemów teleinformatycznych,
  • sprzedaż, instalowanie i konfigurację nowoczesnego sprzętu teleinformatycznego wraz z oprogramowaniem.

Po drugie: silni partnerzy i kompetencje

Wśród naszych partnerów znajdują się wyłącznie producenci najnowocześniejszych i jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Taki wybór gwarantuje sprawne i niezawodne wsparcie techniczne producenta w całym okresie eksploatacji. SOLIDna jakość naszych usług i wysoki poziom kompetencji naszej kadry poparte są licznymi certyfikatami przyznanymi zarówno naszej Firmie jak i pracownikom.

Po trzecie: stabilna pozycja finansowa

Kierując się starannością i rzetelnością w podejściu do każdego projektu, niezależnie od jego skali i skomplikowania, zyskaliśmy zaufanie Klientów. Dzięki temu, SOLIDEX wkrótce po pojawieniu się na rynku, znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się spółek branży IT w Polsce. Dobre wyniki finansowe Spółki, efektywne inwestycje w sprzęt i infrastrukturę oraz podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji specjalistycznej kadry inżynierów utrwaliły stabilną pozycję finansową SOLIDEX.

Po czwarte: wykwalifikowana kadra

Podstawą sukcesu SOLIDEX w dynamicznie zmieniającej się branży teleinformatycznej, są ustawiczne inwestycje w kapitał ludzki. Dlatego od początku działalności budujemy pozycję rynkową naszej Firmy w oparciu o najwyższej klasy specjalistów z branży informatycznej i telekomunikacyjnej - SOLIDnych EXpertów. Nasi inżynierowie mogą się pochwalić setkami ukończonych szkoleń i uzyskanych certyfikatów.

Po piąte: bezpieczeństwo inwestycji

Wobec złożoności problematyki projektowania i budowy zaawansowanych systemów teleinformatycznych, kluczowym dla powodzenia inwestycji jest dobór zaufanego partnera, któremu można powierzyć realizację inwestycji będąc spokojnym o rezultat. SOLIDEX przez wszystkie lata obecności na rynku udowodnił, że jest takim partnerem. Co więcej SOLIDEX cały czas rozwija swój program bezkompromisowej jakości, który był podstawą sukcesu Firmy.

Akcje Dokumentu
Dlaczego SOLIDEX
  • Po pierwsze: SOLIDność
  • Po drugie: silni partnerzy i kompetencje
  • Po trzecie: stabilna pozycja finansowa
  • Po czwarte: wykwalifikowana kadra
  • Po piąte: bezpieczeństwo inwestycji