Narzędzia osobiste

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start Firma   > Grupa SOLIDEX
   

Grupa SOLIDEX

Pierwszą firmą w grupie SOLIDEX była założona w 1990 roku, w Krakowie, spółka SOLIDEX Ltd., która obecnie pod zmienioną nazwą koordynuje działalność grupy w zakresie administracyjnym i organizacyjnym pełniąc jednocześnie funkcję strategicznego zaplecza dla pozostałych spółek grupy.W roku 1997 z SOLIDEX Ltd. (SOLIDEX sp. z o.o.) wyłoniona została spółka akcyjna SOLIDEX S.A., która przejęła ówczesne funkcje rynkowe SOLIDEX Ltd, działając odtąd do dziś jako Integrator Systemów Sieciowych na rynku końcowego użytkownika. Rozwijając działalność poprzedniczki Spółka specjalizuje się w projektowaniu i budowie wysoko zaawansowanych technologicznie, heterogenicznych systemów teleinformatycznych dużej skali.

Główna siedziba Grupy SOLIDEX mieści się w Krakowie, oddziały zlokalizowane są w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Placówki serwisowe działają również w Lublinie, Olsztynie, Toruniu i Stargardzie.

SOLIDEX działa w oparciu o polski kapitał i pozostaje pod kontrolą głównego założyciela.

* - Proj. arch. Atelier Loegler i Partnerzy Sp. z o.o. Romuald Loegler, Fot. Daniel Rumiancew


Akcje Dokumentu
Filozofia SOLIDEX

"SOLIDność w każdym działaniu"- to krótkie określenie filozofii, jaką kierujemy się na każdym etapie realizowanych przez nas przedsięwzięć.