Narzędzia osobiste
Start Firma  > Kompetencje  > Partnerstwa

Partnerstwa

Punktem wyjścia do realizacji założeń programu SOLIDEX stał się odpowiedni dobór Partnerów pozwalający zaoferować polskiemu użytkownikowi kompleksowe, wewnętrznie spójne rozwiązania w oparciu o produkty najwyższej klasy. Dlatego w naszej ofercie prezentowanej Klientom znajdują się urządzenia najlepszych światowych producentów.

Arista

Firma założona w 2004 roku, z Centralą w Santa Clara w Kalifornii. Specjalizacją Firmy jest dostarczanie wielowarstwowych przełączników nowej generacji zgodnych z założeniami SDN (Software-Defined Networking). SOLIDEX nawiązał współpracę z Aristą w 2016 roku jako Registered Partner.

http://www.arista.com/en/

Brocade

Współpraca z Brocade na poziomie partnerskim Select świetnie poszerza portfolio SOLIDEX. Brocade to wiodący światowy dostawca wysokiej jakości rozwiązań sieciowych, ułatwiających sprawne przechodzenie do wirtualnego środowiska. Producent pomaga organizacjom w osiąganiu ich krytycznych celów za pomocą gamy rozwiązań ethernetowych, storage’owych i konwergentnych rozwiązań sieciowych.

https://www.brocade.com/en.html

Cisco Systems

W roku 1991 SOLIDEX stał się pierwszym w Polsce partnerem firmy Cisco Systems. O dzisiejszej dominacji tej firmy świadczy fakt, iż zdecydowana większość wszystkich urządzeń, w oparciu o które zbudowana jest ogólnoświatowa sieć Internet, pochodzi od tej właśnie firmy. W Polsce SOLIDEX zainstalował już dziesiątki tysięcy węzłów wyposażonych w produkty Cisco. Obecnie SOLIDEX posiada tytuł partnerski Gold Certified Partner, posiadając specjalizację w architekturach: Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, Advanced Collaboration Architecture Specialization, Advanced Data Center Architecture Specialization, Advanced Security Architecture Specialization.

http://www.cisco.com/

Check Point

Jednym z najważniejszych elementów systemów zabezpieczeń są systemy firewall, z których Firewall-1 firmy Check Point jest od lat jednym z liderów wśród rozwiązań dostępnych na rynku. SOLIDEX współpracuje z firmą Check Point od 2000 roku. Oprócz posiadanego statusu Collaborative Certified Support Provider, (CCSP) od roku 2005 SOLIDEX nieustannie utrzymuje najwyższy partnerski status Check Point - obecnie pod nazwą Four Stars Partner.

http://www.checkpoint.com/

Cyberark

CyberArk to wiodący na świecie producent rozwiązań zarządzania dostępem uprzywilejowanym (Privileged Access Management). Rozwiązania CyberArk pokrywają wszystkie istotne zagrożenia i wynikające z nich potrzeby w obszarze dostępu uprzywilejowanego, takie jak zarządzanie uprawnieniami użytkowników uprzywilejowanych, rejestrację sesji administracyjnych, zarządzanie hasłami użytkowników uprzywilejowanych czy zarządzanie kluczami SSH. Współpracę z tym producentem SOLIDEX rozpoczął jesienią 2016 roku.

https://www.cyberark.com/

EMC

Firma EMC Corporation jest światowym liderem na rynku usług i rozwiązań z dziedziny zarządzania i przechowywania informacji pomagającym organizacjom efektywnie wykorzystywać posiadane dane w dowolnej chwili i w dowolny sposób. EMC jest niezależnym producentem pamięci masowych oraz oprogramowania dla systemów tworzenia kopii zapasowych i zarządzania systemami pamięci masowych. SOLIDEX podjął współpracę z EMC i aktualnie posiada poziom partnerski EMC Registered Partner.

http://poland.emc.com/

F5 Networks

Wychodząc naprzeciw wzrastającym potrzebom naszych Klientów, dbając o szybki i łatwy dostęp do portali i aplikacji - SOLIDEX zawarł w 2008 roku umowę partnerską z firmą F5 Networks, światowym liderem rozwiązań służących do optymalizacji wydajności i obciążenia aplikacji oraz sieci. Przyznany SOLIDEX status partnerski F5 Gold Partner jest świadectwem wysokich kwalifikacji w zakresie sprzedaży, wdrażania i utrzymania powyższych produktów. Dodatkowo SOLIDEX uzyskał również status Unity Support Partner.

http://www.f5.com/

Forcepoint

Forcepoint (Websense) jest światowym producentem rozwiązań, które pozwalają nie tylko skutecznie zarządzać dostępem do Internetu, ale również potrafią efektywnie chronić przed atakami poprzez sieć. Forcepoint, jako globalny lider na rynku web filteringu, DLP i bezpieczeństwa poczty elektronicznej oraz główny dostawca tego typu oprogramowania, obecnie zarządza dostępem do Internetu ponad 24 mln pracowników na całym świecie. W 2009 roku w ramach współpracy z tą firmą SOLIDEX uzyskał tytuł Platinum Partner.

https://www.forcepoint.com/

Fortinet

Firma Fortinet, z siedzibą główną w Sunnyvale w Kalifornii, to jeden z czołowych producentów kompleksowych zabezpieczeń sieci. Rozwiązania proponowane przez tą firmę należą do grupy zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami - Unified Threat Management (UTM). Produkty firmy Fortinet chronią aplikacje i informacje przesyłane w sieciach komputerowych i w Internecie, znajdując zastosowanie w każdej wielkości sieci: od małych (SoHo), przez średnie (MSB) i duże (Enterprise), po rozległe sieci telekomunikacyjne (Telco). Od 2008 roku SOLIDEX posiada tytuł Fortinet Gold Partner.

http://www.fortinet.com/

Infoblox

Firma Infoblox jest światowym producentem specjalizującym się w rozwiązaniach służących do automatyzacji na poziomie usług sieciowych oraz konfiguracji urządzeń sieciowych. Infoblox jako lider technologiczny w obszarze DDI (DCHP, DNS, IPAM) oraz Network Automation może poszczycić się ogromną ilością dostaw i wdrożeń tych rozwiązań na całym świecie (ponad 64000). Jako jeden z pionierów technologii DDI jest autorem ponad 20 patentów w tej dziedzinie, a jego rozwiązania zostały wdrożone w ponad 70 krajach w skali światowej. Placówki handlowo/serwisowe oraz centra developerskie znajdują się w 25 krajach. Solidex posiada najwyższy poziom partnerski Infoblox Elite Partner.

http://www.infoblox.com/

Juniper Networks

Firma Juniper Networks to jeden z największych na świecie producentów sprzętu sieciowego. Jej portfolio obejmuje niemal wszystkie obszary rynku produktów przewodowej i bezprzewodowej transmisji, przetwarzania i zabezpieczania danych. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych jak i przedsiębiorstw. SOLIDEX, posiadający obecnie status partnerski J-Partner w specjalizacji Advanced Security, nawiązał współpracę z firmą Juniper Networks już w 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie SOLIDEX w zakresie implementacji skomplikowanych systemów teleinformatycznych w połączeniu z wysoką jakością produktów firmy Juniper Networks są gwarancją sukcesu powierzonych nam inwestycji.

http://www.juniper.net

Intel Security

Firma Intel Security (dawniej McAfee), z siedzibą centrali w Santa Clara w Kalifornii, należy do światowej czołówki w dziedzinie ochrony przed włamaniami do sieci i zarządzania zagrożeniami bezpieczeństwa. Oferuje sprawdzone rozwiązania i usługi służące do prewencyjnego zabezpieczania systemów i sieci informatycznych na całym świecie. SOLIDEX posiada status partnerski Intel Security Gold Partner poświadczający kompetencje w zakresie sprzedaży, wdrażania i utrzymania produktów marki McAfee.

http://www.intelsecurity.com/

Microsens

Transmisja danych w sieciach stawia bardzo wysokie wymagania zarówno pod względem przepływności jak i niezawodności połączeń. Odpowiadając na potrzeby Klientów SOLIDEX nawiązał współpracę z firmą Microsens, która należy do czołowych producentów urządzeń aktywnych do transmisji danych w telekomunikacji i sieciach komputerowych. Do szerokiej gamy rozwiązań oferowanych przez tego producenta należą m.in. konwertery mediów dla standardów Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Token Ring, FDDI i ATM, rozwiązania Fiber-to-the-Desk, mini huby, switche i bridge, technologia WDM, CWDM, DWDM. SOLIDEX został doceniony przez Microsens przyznaniem statusu partnerskiego Advanced Solution Partner.

http://www.microsens.pl/

Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem systemów operacyjnych, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych produktów informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. SOLIDEX nawiązał współpracę z firmą Microsoft w zakresie Unified Communications uzyskując kompetencję Messaging na poziomie Gold. Przyznane partnerstwo potwierdza doświadczenie SOLIDEX w zakresie dostarczania zintegrowanych, intuicyjnych i ukierunkowanych na użytkowników technologii UC, wysoki poziom wiedzy praktycznej SOLIDnych Expertów oraz nieustanne dążenie do wzmacniania relacji biznesowych ze swoim Klientami.

http://microsoft.com

Network Appliance

Współpraca SOLIDEX z Network Appliance jest odpowiedzią na lawinowo rosnącą ilość przechowywanych danych. Network Appliance jest uznanym producentem zunifikowanych systemów pamięci masowej. Najważniejszym elementem rozwiązań oferowanych przez Network Appliance jest oprogramowanie, które daje możliwość bardzo efektywnego i łatwego zarządzania oraz ochrony danych..

http://www.netapp.com/

Pulse Secure

Partnerstwo registered z Pulse Secure jest naturalnym następstwem wydzielenia produktów linii Junos Pulse z portfolio Juniper Networks. Jest to czołowy producent rozwiązań z zakresu ochrony dostępu i bezpieczeństwa mobilnego przeznaczonych dla przedsiębiorstw i dostawców usług. Obecnie w ofercie Pulse Secure znajdują się produkty: Pulse Policy Secure, Pulse Connect Secure, Pulse Workspace, Pulse One.

https://www.pulsesecure.net/

RSA Security Devision of EMC

RSA Security, wydział bezpieczeństwa firmy EMC, jest liderem w dziedzinie ochrony tożsamości i informacji w sieci. 20-letnia reputacja RSA Security została zbudowana w oparciu o innowacyjność, najlepszą technologię oraz doświadczenie współpracy z ponad 18000 klientów oraz 1000 partnerów technologicznych na całym świecie. SOLIDEX posiada tytuł partnerski SecurWorld Focus Partner. Ponadto w ostatnim czasie SOLIDEX jako jeden z trzech polskich integratorów uzyskał również status RSA SecureCare Provider upoważniający do świadczenia serwisu oferowanych przez RSA produktów z rodziny Secur ID.

http://www.rsasecurity.com/

Symantec

Symantec ma najszerszą na rynku ofertę z zakresu bezpieczeństwa i archiwizacji danych, uwzględniając produkty kierowane do klientów korporacyjnych jak i użytkowników indywidualnych. SOLIDEX od roku 2004 zdobył wiele kompetencji w zakresie wdrażania systemów opartych o produkty Symantec, które potwierdza posiadany certyfikat srebrnego partnera (Symantec Silver Partnera).

http://www.symantec.com

Tufin

Tufin specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania politykami firewalla. Produkty firmy Tufin bardzo dobrze integrują się z rozwiązaniami takich firm jak Cisco, Check Point, Juniper, Fortinet- czyli rozwiązaniami, które są przodującymi w sprzedaży firmy SOLIDEX. Tufin Technologies dostarcza dedykowane rozwiązania zarządzania bezpieczeństwem. Wiodącym produktem firmy Tufin jest SecureTrack, oprogramowanie służące do zarządzania, monitorowania, audytu oraz raportowania stanu systemów firewall. SOLIDEX współpracuje z firmą Tufin jako złoty partner (Tufin Gold Partner).

http://www.tufin.com

Veritas

Rozwiązania od 2016 roku znów oferowane są pod marką Veritas (przez wcześniejsze 10 lat Firma funkcjonowała pod logo Symantec). Filary Veritas to Backup & Recovery, Business Continuity, Software-Defined Storage i Information Governance. Solidex jako Registered Partner posiada autoryzację do sprzedaży produktów znajdujących się w portfolio Firmy.

https://www.veritas.com/

Trend Micro

Uznany lider zabezpieczeń internetowych i obliczeń w chmurze, stawia na ochronę danych, punktów końcowych, wirtualizację i zagrożenia sieciowe. Kilkunastoletnia współpraca SOLIDEX z Trend Micro obfitowała w wiele ciekawych projektów. Posiadany przez SOLIDEX status partnerski to Bronze.

http://www.trendmicro.pl/

VMware

Firma VMware, światowy lider w dziedzinie wirtualizacji i infrastruktur chmur obliczeniowych (cloud), oferuje klientom sprawdzone rozwiązania, które znacznie ograniczają złożoność systemu informatycznego i umożliwiają bardziej elastyczne świadczenie usług. SOLIDEX posiada poziom partnerski: VMware Enterprise Solutions Provider.

http://www.vmware.com/pl/

Nasze cookies są bezpieczne! Korzystamy z nich w minimalnym zakresie tak, aby nasz serwis był jak najlepiej dopasowany do potrzeb Użytkowników. Warunki przechowywania oraz dostępu do plików cookies, można zmienić w ustawieniach przeglądarki. Domyślne ustawienia popularnych przeglądarek pozwalają na zapisywanie cookies. Więcej informacji w naszej polityce cookies.

[X] Zaakceptuj, by informacja więcej się nie pojawiała